وقتی که صحبت از تبلیغات در قرن حاضر می‌شود، نمی‌توان نامی از تبلیغات اینترنتی نیاورد. تبلیغاتی که مزایای بسیاری در خود دارد: ارزان است، فراگیر است، ماندگار است، هوشمندانه‌است، شبانه روزی است، هر زمان که شما بخواهید، قابل تغییر است و… کارکرد این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکتها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملا پر رنگ تر می‌شود. شاهد این امر بررسی رشد تبلیغات اینترنتی در بحران مالی کنونی است. [wikipedia]
سایت فیــــلاپ فعال در زمینه فروش انواع فایل های دیجیتال و فعال در زمینه وردپرس و جذب فعالترین و حرفه ای ترین کاربران و مدیران سایت ها و شرکت ها میتواند یک سایت هدف عالی برای فعالان عرصه اینترنت ، فروشگاه اینترنتی ، طراحی وب ، مارکتینگ و کلیه فعالیت های مربوط به مدیران وبسایت ها و شرکت ها و طراحان وب است ! پس میتوانید اگر برای اولین بار است در فیــــلاپ تبلیغ میدهید طعم یک تبلیغات موثر را بچشید …

 مخاطبان فیــــلاپ

فیــــلاپ از آذرماه سال ۱۳۹۵ فعالیت خودش را با هدف فروش انواع فایل های دیجیتال و افزایش فرهنگ استفاده از سیستم های آماده ( وردپرس ۵ دقیقه ای) در بین فارسی زبانان، اغاز نمود.  (اطلاعات بیشتر در مورد تیم فیــــلاپ در قسمت درباره ما بخوانید)

علیرضا علی حسینی (بنیانگذار فیــــــلاپ): از اینکه میشنویم یک فرد در یک نقطه از ایران و یا در خارج از ایران با استفاده از سایت فیـــلاپ هر نوع فایل دیجیتال خود را پیدا میکند و با استفاده از ابزار موجود در سایت کسب و کاری راه اندازی کرده است ( حتی کسب و کار طراحی وبسایت ) بسیار خوشحال میشوم و برای ادامه کار انرژی میگیرم.

میتوان مخاطبان فیـــــلاپ را در دسته‌های زیر قرار‌داد:

  • صاحبان کسب و کارهای آنلاین (سایت های درامدزا)
  • برنامه نویسان و طراحان وب
  • مدیران آی تی شرکت های دولتی و خصوصی
  • دانشجویان رشته های کامپیوتر و مدیریت و تجارت الکترونیک
  • دانشجویان رشته ی نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر

هزینه تبلیغات در سایت فیـــــلاپ :

+ کلیه لینک ها برای جدول زیر به صورت nofollow می باشد.

+ در صورت نیاز به لینک follow هزینه دو برابر می باشد.

+ هزینه ها “هزار تومان” می باشد .

نوع تبلیغ
۳۱ روزه (بدون تخفیف)
۶۲ روزه
۹۳ روزه (دارای تخفیف بازه زمانی )
۶۰ * ۴۶۸ همه صفحات هدر
۳۰۰۰۰۰
۷۰۰۰۰۰
۱۱۰۰۰۰۰
۱۲۰ * ۲۴۰ ستون کناری
۱۱۰۰۰۰
۳۳۰۰۰۰
۵۵۰۰۰۰
۱۲۰ *۲۴۰ ثابت گوشه ای
۲۴۰ *۲۴۰ ستون کناری
۲۸۰۰۰۰
۴۸۰۰۰۰
۷۸۰۰۰۰
تبلیغات متنی
۱۲۰۰۰۰
۲۵۰۰۰۰
۴۴۰۰۰۰
در بالای پست ها ۶۰ * ۴۶۸
۳۹۰۰۰۰
۷۰۰۰۰۰
۱۰۰۰۰۰۰

 

سفارش تبلیغات:

قبل از ثبت و نهایی کردن سفارش اگر هرگونه سوالی دارید میتوانید با شماره ۰۹۰۳۹۸۱۶۲۸۴  تماس حاصل نمائید یا فرم زیر را تکمیل نمائید.

سفارش تبلیغات

CAPTCHA
لطفا صبر کنید