خانه / سرویس ها / ۳-سفارش خدمات پشتیبانی و نگهداری و بهینه سازی و سئو

۳-سفارش خدمات پشتیبانی و نگهداری و بهینه سازی و سئو

خدمات پشتیبانی و نگهداری وب سایت

با توجه به اینکه موضوع پشتیبانی سایت و مدیریت سایت از لحاظ اهمیت و حساس بودن برای مشتریان همانند خدمات پس از فروش یک کالا دارای ارزش می باشد، همواره سعی داریم که به عنوان تخصصی ترین مجموعه ی ارائه دهنده خدمات پشتیبانی سایت ، عملکردی بر مبنای حس مسئولیت پذیری داشته و با پاسخگوی همیشگی به مشتریان خود ، خدمات متمایز و متفاوتی را در این خصوص ارائه دهیم. تأمین رضایت مشتریان یکی از اهداف اصلی ما می باشد و ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت با بهترین کیفیت را وظیفه ی خود میدانیم.

ما در گروه فیلاپ به صورت تخصصی خدمات وب مستری و پشتیبانی و نگهداری سایت را ارائه می دهیم. با تکیه بر تجربه های چندین ساله ی خود مدیریت کلی وب سایت شما را ، چه توسط تیم طراحی سایت پشتیبان وب انجام شده باشد و چه خارج از مجموعه ما انجام شده باشد را به عهده خواهیم گرفت .

سفارش خدمات پشتیبانی و نگهداری وب سایتسفارش خدمات بهینه سازی و سئو وب سایت

خدمات سئو وب سایت

سئو سایت این روزها بیش تر از پیش مورد توجه شرکت ها و وب مستران و مدیران سایت ها قرار گرفته است . سئو سایت یک ابزار ماندگار و شناخته شده برای بازاریابی اینترنتی است که با گذشت زمان مورد قبول افراد زیادی واقع شده و بسیاری از کسانی که در حوزه ی وب فعال هستند ، سعی دارند با روش های مختلفی آنرا به کار بگیرند.

SEO (سئو سایت) مخفف عبارت Search Engine Optimization می باشد.

به طور کلی به مجموعه ی تکنیک هایی اشاره دارد که به کارگیری آنها باعث افزایش ارزش و اعتبار یک سایت در نزد موتورهای جستجوگر و بازدید کنندگان می شود .

افزایش رتبه گوگل ساده ترین تعریفی است که اکثر افراد از سئو سایت دارند ولی چنین تعریف ساده ای نمی تواند ماهیت، کاربرد و نتایج بهینه سازی و سئو سایت را توصیف نماید.

ارتقاء جایگاه صفحات سایت در لیست نتایجی که در هنگام جستجو برای کاربران گوگل نمایش داده می شود تنها یکی از نتایج و آثار مثبت سئو سایت (seo) می باشد زیرا بسیاری از عوامل به یکدیگر وابسته هستند و با تاثیر گذاری بر روی یکدیگر در نهایت موجب پیشرفت یک سایت از دیدگاه سئو سایت می گردند.

برای مثال افزایش بازدید و ترافیک، یکی از نتایج بهینه سازی و سئو سایت می باشد اما دستیابی به میزان متناسبی از آن بستگی به موارد دیگری هم چون برخورداری از جذابیت گرافیکی، کاربردی بودن و مفید بودن محتوا و مطالب برای کاربران و …. خواهد داشت.

خدمات بهینه سازی وب سایت

از طریق بهینه سازی سایت ، فاکتورهای لازم برای استاندارد سازی صفحات سایت اعمال می گردد و در دراز مدت اهدافی چون ارتقا رتبه در google (سئو سایت) و افزایش بازدید و متعاقباً افزایش درآمد حاصل خواهد شد. بهنیه سازی سایت مجموعه ای از تکنیک ها و اقداماتی است که بالا رفتن سئو سایت می گردد . از این طریق یک سایت از لحاظ seo onpage ( سئو سایت داخلی ) مورد بررسی قرار گرفته و اشکالات موجود در آن رفع خواهد شد به گونه ای که مطابق با معیارهای موتورهای جستجو باشد. البته پروسه ی بهینه سازی وب سایت فراتر از این مورد می باشد و تمامی عناوین ، محتوا، تصاویر، لینک های شکسته و کد های کثیف یک سایت نیز بهینه واستاندارد سازی می گردند. پیشنهاد ویژه ما برای آن دسته از کسانی که قصد دارند از طریق یک سرمایه گذاری بلند مدت ، کسب کار خود را ارتقاء دهند ، قدم نهادن در این وادی و افزایش بهینه سازی سایت و سئو سایت خود است.

سفارش خدمات پشتیبانی و نگهداری وب سایتسفارش خدمات بهینه سازی و سئو وب سایت

تضمین کمترین هزینه

بعد از تکمیل و ارسال اطلاعات همکاران ما در گروه فیلاپ

به سرعت با شما تماس خواهند گرفت

هاست