قوانین سایت

خرید کردن هر یک از محصولات فیلاپ به منزله ی پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد:

۱- حفظ کپی رایت و حقوق فارسی ساز قالب وردپرس: خریدار متعهد می شود که لینک کپی رایت فیلاپ را به عنوان فارسی ساز قالب ورپرس در فوتر سایت رعایت کند که این شرط باعث پشتیبانی مادام العمر قالب میشود در غیر این صورت پشتیبانی قالب به مدت ۱ ماه بعد از خرید میباشد.

۲- عدم دستکاری کدهای قالب : خریدار متعهد میشود بعد از دریافت قالب ، تحت هیچ شرایطی در کدهای سایت بدون هماهنگی با فیلاپ دست نمیبرد در غیر این صورت ارائه پشتیبانی رایگان متوقف خواهد شد.

۳- نحوه ارائه پشتیبانی: پشتیبانی از طریق بخش تیکت پشیبانی و از طریق دیدگاه ها هم می توانید پشتیبانی بگیرید. و یا می توانید از بخش چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.

۴- مدت زمان ارائه خدمات: درخواست نصب رایگان قالب ها بعد خرید انجام خواهد و مدت زمان نصب قالب ها بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت خواهد بود همچنین جواب گویی به سوالات بعد از خرید از طریق تیکت بین ۲ تا ۲۴ ساعت متغییر خواهد بود.

۵- نصب رایگان قالب ها: فقط قالب های تجاری که خریداری شده اند به صورت رایگان نصب می شوند همچنین نصب فقط بر روی وردپرس خام انجام می شود و نصب بر روی سایت های که مطالب و محصولاتی دارند با هزینه انجام میشود.

۶- محدوده ی فنی پشتیبانی محصولات: پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در قالب است نه مشکلات و ارور های وردپرس (هر چند تمام سعی ما در رفع تمامی مشکلات است اما زمان ما را یاری نمیکند) اما راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز نیز از طریق بخش پشتیبانی، ارائه می شود.

۷- محدودیت کاربرد قالب: استفاده از قالب صرفاً روی یک دومین مجاز است (کلیه محصولات فیلاپ کد باز بوده و برای نامحدود دامین میتوانید استفاده کنید اما فقط یک دمین را پشتیبانی خواهیم کرد) استفاده روی دومین های بیشتر، منجر به توقف پشتیبانی خواهد شد و یا اینکه برای استفاده از دمین های بیشتر باید ۵۰% قالب پرداخت شود تا پشتیبانی از دیگ دمین ها هم انجام شود.

۸- قالب های رایگان و سایر قالب ها: قالب های رایگان فقط از طریق بخش دیدگاهها پشتیبانی می شوند. همچنین تنها قالب هایی پشتیبانی می شوند که از فیلاپ دانلود شده باشند و ما مسئولیتی در قبال قالب های مشابه که از سایر طریق به دست کاربر رسیده اند، نداریم.

۹- بازگشت وجه : به دلیل اینکه محصولات ما از نوع فایل های کدباز می باشد و عملاً در فروش اینگونه محصولات بازگشت محصول و عودت وجه غیر ممکن است، هیچگونه بازگشت وجهی صورت نمی پذیرد ، پس در انتخاب خود کمال دقت را داشته باشید.

۱۰- نمایش پیش فاکتور و فاکتور : بعد از خرید محصول پیش فاکتور در قسمت سبد خرید قابل مشاهده می باشد و بعد از نهایی کردن خرید فاکتور فروش به ایمیل شما ارسال خواهد شد .