تبلیغات

 با ما کیفیتی متفاوت از دنیای تبلیغات آنلاین را تجربه کنید   

در هر وب سایت جایگاهی برای تبلیغات وجود دارد. تبلیغات شما با در نظر گرفتن اهداف، بودجه و زمان در جای مناسب و مرتبط به مخاطبان نمایش داده می شود تا بهترین بازدهی و اثربخشی را برای شما داشته باشد.

بهینه هزینه کنید   با تبلیغات در فیلاپ، هزینه‌ی تبلیغاتی بسیار کمتری در مقایسه با هزینه‌ی سنگین تبلیغات در بیلبوردها و رسانه‌های صوتی و تصویری می‌پردازید.   در صورتی که محتوای یک صفحه مرتبط با هدف تبلیغاتی شما باشد تبلیغ شما در آن صفحه نمایش داده خواهد شد. با این روش، میتوانید مخاطبان خود را با توجه به علاقه مندیشان دقیق هدف گیری و از بازدید بالای کاربران سایت فیلاپ بیشترین بهره را ببرید.   جهت هماهنگی و انجام امور تبلیغات با شماره ۰۹۳۹۶۳۵۳۴۳۱ تماس بگیرید، یا از طریق ایمیل Filup.ir@gmail.com با ما در ارتباط باشید.

یکی از پر کاربرد ترین تبلیغات در حوزه وب تبلیغات بصورت بنر بوده و همچنین اولین شکل تبلیغات در فضای اینترنت می باشد  در این شیوه تبلیغ، نام، لوگو و تولیدات و خدمات شرکت ها و اشخاص به روشهای گوناگون به نمایش در می آید و معمولا بصورت کادر هایی با اندازه های استاندارد ( که البته این استاندارد ممکن است توسط سایت تغییر یابد) در نقاط مختلف سایت قرار می گیرد و بصورت تصویر، انیمیشن و متن بصورت چند لایه قابل اجرا می باشد.

با توجه به نوع نرم افزار ساخت، بنر ها دارای پسوندهای گوناگونی هستند که البته بطور معمول در سایت های اینترنتی با پسوند gif یا swf بکار می رود در تبلیغات بنری همانند اغلب تبلیغات اینترنتی با کلیک بروی آگهی می توان به سایت شرکت اگهی دهنده وارد شد و اطلاعات مورد نیاز را استفاده نمود.

بنا بر آنچه گفته شد تبلیغات بنری نقش بسیار زیادی در معروفیت نام های تجاری دارد، در نتیجه یک روش مطمئن برای افرادی که به تبلیغات اینترنتی پرداخته اند استفاده از بنر در سایتهای پربیننده می باشد و یکی از نکاتی که آگهی دهنده گان در حوزه وب باید به آن توجه داشته باشند این است که بازخورد تبلیغات اینترنتی در طی زمان مشخص می گردد.

جهت کسب اطلاع با شماره تماس ۰۹۳۹۶۳۵۳۴۳۱ تماس حاصل نمایید .